Facebook Instagram
;

Kategorie: Novinky


Novinky


Vánoční prodejní výstava v galerii MAXIART



Vladimír Véla, Véla obrazy, Vladimír Véla výstava

 


 


 

Výstava Vlasty Matoušové v Krkonošském muzeu

Vlasta Matoušová, výstava, Maxiart, KRNAP

 


Galerie MAXIART otevřena od 12. 5. 2020. 

 

PROSÍME NÁVŠTĚVNÍKY, ABY DO GALERIE VSTUPOVALI POUZE SE ZAKRYTÝMI ÚSTY DLE NAŘÍZENÍ MZČR.

 

Děkujeme za pochopení.


 

V galerii MAXIART právě probíhá nově otevřená zimní prodejní výstava našich současných předních umělců, mezi které můžeme například jmenovat: Olbrama Zoubka, J. J. Králíka, Josefa Jíru, Pavla Roučku, Jana Kanyzu, Jaroslava Klápštěho a mnoho dalších. Prohlídku galerie MAXIART lze sjednat i mimo pracovní dobu po telefonické domluvě předem. 

Těšíme se na vaši návštěvu.


Muzeum českého ráje, turnov, jaroslav klápště, klápště obrazy

 


Dovolujeme si oznámit, že ve dnech (státní svátky) 5. a 6. 7. 2019 bude

Galerie MAXIART uzavřena. Děkujeme za pochopení.


 

galerie maxiart, prodejní výstava, olbram zoubek prodej, josef jíra, jaroslav klápště, vladimír komárek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od 18. 3. do 31. 5. 2019 probíhá v Galerii MAXIART jarní prodejní výstava, kde budou mimo jiné zastoupeni například: Jan Kanyza, Kristian Kodet, Josef Jíra, Jan Grimm, Karel Chaba, Pavel Roučka, Stanislav Vajce a mnoho dalších. V případě zájmu o prohlídku mimo pracovní dobu, volejte na jedno z telefonních čísel, které naleznete v kontaktech. Těšíme se na vaši návštěvu v Galerii MAXIART v Turnově.

 

 


Jasan Zoubek reliéf, Jasan Zoubek plastika, Jasan Zoubek sochy

V současné době probíhá v Galerii MAXIART prodejní výstava, na které můžete například shlédnout reliéfy Jasana Zoubka, sochy Jana R. Go, POP artové obrazy nově zastupovaného Richarda Augustina, ale také obrazy Vladimíra Komárka, Jaroslava Klápštěho, Kristiana Kodeta, Pavla Roučky, Josefa Jíry a mnoha dalších našich předních českých výtvarných umělců. Budeme se na vás těšit v Galerii MAXIART v Turnově.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Vážení zákazníci, Galerie MAXIART bude od 22. 12. 2018 uzavřena do 12. 1. 2019. V případě vážného zájmu o prohlídku mimo pracovní dobu Galerie MAXIART využijte některý z telefonických kontaktů na našich stránkách ZDE. Galerie MAXIART znovu otevřena od 15. 1. 2019. Děkujeme za pochopení. Přejeme vám příjemné prožití Vánoc a do Nového roku 2019 hlavně mnoho zdraví a úspěchů.

 

galerie maxiart, galerie turnov, maxiart, turnov, galerie bergman

 


Galerie Maxiart, Turnov, Olbram Zoubek, Josef Jíra, Jaroslav Klápště, Aleš Lamr


Vážení návštěvníci, dovolujeme si vás upozornit, že Galerie MAXIART je od 6. 11. do 15. 11. 2018 UZAVŘENA z důvodu instalace nové předvánoční výstavy. Výstava bude veřejnosti otevřena 16. 11. 2018 dle pracovní doby Galerie MAXIART.


jan kanyza obrazy, jan kanyza turnov, turnov, galerie maxiart, obrazy maxiart


 

Extáze Svatého Františka v obrazech Jana Jiřího Hertla a Pavla Roučky

 

Muzeum Českého ráje v Turnově a Galerie MAXIART vás srdečně zve na zahájení výstavy, která proběhne ve čtvrtek 20. 9. v 17.00 hodina potrvá do 21. 10. 2018.

 

pavel roučka obrazy, pavel roučka výstava, extáze svatého františka, muzeum českého ráje turnov


 

V průběhu letních dní je samozřejmě Galerie MAXIART otevřena dle pracovní doby. Můžete shlédnout obnovenou expozici děl jako například: Olbrama Zoubka, Josefa Jíru, Aleše Brichcína, Kristiána Kodeta, Natálii Roučkovou a mnoho dalších. Věříme, že návštěva v naší Galerii MAXIART pro vás bude příjemným "osvěžením" horkého léta:-). 


 

Vážení návštevníci Galerie MAXIART, dovolujeme si vás upozornit, že od 1. 6. do 16. 6. 2018 bude galerie uzavřena z důvodu rekonstrukce střechy na budově! Galerie MAXIART bude znovu otevřena od 19. 6. 2018. Děkujeme tímto za vaše pochopení. V případě vážného zájmu o prohlídku v Galerii MAXIART volejte některý z uvedených telefonických kontaktů ZDE.

 


V současnosti probíhá nově otevřená prodejní výstava v Galerii MAXIART. Mezi autory, které zde můžete například shlédnout patří: Kristian Kodet, Stanislav Vajce, Vladimír Komárek, Jaroslav Kříž, Oldřich Smutný nebo Vladimír Véla a mnoho dalších. Těšíme se na Vaši návštěvu v Galerii MAXIART v Turnově.

 


Zimní prodejní výstava prodloužena a otevřena od 6. 3. 2018 do 9. 3. 2018.

 

Po tomto datu od 10. 3. do 24. 3. 2018 bude Galerie MAXIART uzavřena z důvodu instalace jarní prodejní výstavy. Těšíme se na vaší návštěvu a děkujeme za pochopení. V případě vážného zájmu o prohlídku v Galerii MAXIART volejte některý z uvedených telefonických kontaktů ZDE.

 


Vánoční provozní doba Galerie MAXIART: Otevřeno do 22. 12. 2017. V případě vážného zájmu o prohlídku v Galerii MAXIART volejte některý z uvedených telefonických kontaktů ZDE. 

 

Galerie MAXIART znovu otevřena po dovolené od 9. 1. 2018. Těšíme se na vaši návštěvu, přejeme příjemné prožití Vánočních svátků a úspěšný Nový rok 2018.

 


K příležitosti zahájení předvánoční prodejní výstavy byl jako každý rok vydán originální kalendář Galerie MAXIART na rok 2018. Kalendář byl vydán v limitované edici a je možno jej zakoupit na našich stránkách i přímo na místě v naší galerii za cenu 100,- Kč.

 


Galerie MAXIART otevřela 24. 11. 2017 předvánoční prodejní výstavu, kde je zastoupeni naši současní přední umělci. Namátkou můžeme jmenovat Olbrama Zoubka, Josefa Jíru, Pavla Roučku, Kristiana Kodeta, L. M. Wagnera, Michaela Rittsteina, Martina Němce a mnoho dalších. Výstava potrvá do 28. 2. 2018. Těšíme se na vaši návštěvu u nás v Galerii MAXIART v Turnově.

 


Výstava obrazů Magdaleny Cubrové se z důvodu velkého zájmu prodlužuje do 3. 11. 2017.

Otevřeno dle pracovní doby GALERIE MAXIART.

 

 

K příležitosti zahájení výstavy Magdaleny Cubrové byl také vydán katalog Obrazy Magdalena Cubrová, který je možno zakoupit v Galerii MAXIART nebo zaslat na dobírku. Náhled katalogu a informace naleznete zde na našich stránkách.

 


 

Dovolujeme si vás pozvat na výstavu obrazů ak. malířky Magdaleny Cubrové, která začíná 7. 10. - 27. 10 2017. K příležitosti výstavy bude vydán katalog Magdaleny Cubrové, který bude k zakoupení. Těšíme se na vaši návštěvu v Galerii MAXIART v Turnově.

 


Nenechte si ujít výstavu MAKARSKÁ 57, která probíhá od 21. 9. - 19. 11. 2017 v Muzeu Českého ráje v Turnově. Ve skupině výtvarných umělců, jež koncem 50. a po celá 60. léta vystavovala pod hlavičkou Makarská 57,  se sdružili mladí absolventi pražské akademie a VŠUP jako například Josef Jíra, Valerián a Ladislav Karouškovi nebo Jiří Rada. Více informací přímo na oficiálních stránkách Muzea Českého ráje zde.

 


Giacometti - Picasso - Chirico - Velmi zajímavá výstava v Oblastní galerii v Liberci, která začíná od 13. 7. a končí 1. 10. 2017. Ke shlédnutí je unikátní sbírka Helmuta Klewana. Více informací naleznete na oficiálních stránkách Oblastní galerie Liberec zde.

 


TIP: Od 3. 6. do 2. 7. 2017 probíhá v Mimoňském muzeu výstava obrazů Kristiána Kodeta.

 


TIP: V Galerii u sv. Jakuba v Novém Bydžově probíhá od 3. 6. do 29. 7. 2017 výstava Pavla Roučky.

 


Od 9. 6. do 8. 7. 2017 probíhá v Galerii MAXIART v Turnově výstava ak. umělce Jiřího Nepasického. Galerii MAXIART je možno navštívit od úterý - soboty dle pracovní doby. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 


 

Od 31. 1. - 9. 4. 2017 probíhá v Museu Montanelli v Praze vyjímečná výstava Pavla Roučky: Mezi Askezí a extází. Díla Pavla Roučky můžete shlédnout také v naší Galerii MAXIART. Více informací na: Museum Montanelli


 

Od 9. 12. 2016 do 28. 2. 2017 máte možnost shlédnout novou expozici předvánoční výstavy v Galerii MAXIART. Otevřeno dle pracovní doby, prohlídky mimo pracovní dobu pouze po předchozí telefonické domluvě.


 

 

Galerie MAXIART vydává každoročně ke konci roku originální a limitovaný kalendář, který nemohl chybět ani na Nový rok 2017


 

Dne 28. 4. 2016 byly spustěny nové webové stránky Galerie MAXIART, na kterých mimo jiné naleznete informace o zastupovaných umělcích, ale také ukázky jejich tvorby.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veškeré uvedené informace jsou publikovány se souhlasem umělců, texty byly čerpány ze Slovníku českých a slovenských výtvarných umělců vydané Výtvarným centrem Chagall v Ostravě, rovněž s jejich písemným souhlasem. Velice děkujeme všem za poskytnuté informace, obrázky, fotografie.

 

www.galerie-maxiart.cz