;

Kategorie: Novinky


Novinky

kalendář galerie maxiart, galerie maxiart, galerie bergman, gallery maxiart, art, sculpture, sochy, nový rok

Vánoční provozní doba Galerie MAXIART: Otevřeno do 22. 12. 2017. V případě vážného zájmu o prohlídku v Galerii MAXIART volejte některý z uvedených telefonických kontaktů ZDE. 

 

Galerie MAXIART znovu otevřena po dovolené od 9. 1. 2018. Těšíme se na vaši návštěvu, přejeme příjemné prožití Vánočních svátků a úspěšný Nový rok 2018.

 


K příležitosti zahájení předvánoční prodejní výstavy byl jako každý rok vydán originální kalendář Galerie MAXIART na rok 2018. Kalendář byl vydán v limitované edici a je možno jej zakoupit na našich stránkách i přímo na místě v naší galerii za cenu 100,- Kč.

 


Galerie MAXIART otevřela 24. 11. 2017 předvánoční prodejní výstavu, kde je zastoupeni naši současní přední umělci. Namátkou můžeme jmenovat Olbrama Zoubka, Josefa Jíru, Pavla Roučku, Kristiana Kodeta, L. M. Wagnera, Michaela Rittsteina, Martina Němce a mnoho dalších. Výstava potrvá do 28. 2. 2018. Těšíme se na vaši návštěvu u nás v Galerii MAXIART v Turnově.

 


Výstava obrazů Magdaleny Cubrové se z důvodu velkého zájmu prodlužuje do 3. 11. 2017.

Otevřeno dle pracovní doby GALERIE MAXIART.

 

 

K příležitosti zahájení výstavy Magdaleny Cubrové byl také vydán katalog Obrazy Magdalena Cubrová, který je možno zakoupit v Galerii MAXIART nebo zaslat na dobírku. Náhled katalogu a informace naleznete zde na našich stránkách.

 


 

Dovolujeme si vás pozvat na výstavu obrazů ak. malířky Magdaleny Cubrové, která začíná 7. 10. - 27. 10 2017. K příležitosti výstavy bude vydán katalog Magdaleny Cubrové, který bude k zakoupení. Těšíme se na vaši návštěvu v Galerii MAXIART v Turnově.

 


Nenechte si ujít výstavu MAKARSKÁ 57, která probíhá od 21. 9. - 19. 11. 2017 v Muzeu Českého ráje v Turnově. Ve skupině výtvarných umělců, jež koncem 50. a po celá 60. léta vystavovala pod hlavičkou Makarská 57,  se sdružili mladí absolventi pražské akademie a VŠUP jako například Josef Jíra, Valerián a Ladislav Karouškovi nebo Jiří Rada. Více informací přímo na oficiálních stránkách Muzea Českého ráje zde.

 


Giacometti - Picasso - Chirico - Velmi zajímavá výstava v Oblastní galerii v Liberci, která začíná od 13. 7. a končí 1. 10. 2017. Ke shlédnutí je unikátní sbírka Helmuta Klewana. Více informací naleznete na oficiálních stránkách Oblastní galerie Liberec zde.

 


TIP: Od 3. 6. do 2. 7. 2017 probíhá v Mimoňském muzeu výstava obrazů Kristiána Kodeta.

 


TIP: V Galerii u sv. Jakuba v Novém Bydžově probíhá od 3. 6. do 29. 7. 2017 výstava Pavla Roučky.

 


Od 9. 6. do 8. 7. 2017 probíhá v Galerii MAXIART v Turnově výstava ak. umělce Jiřího Nepasického. Galerii MAXIART je možno navštívit od úterý - soboty dle pracovní doby. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 


 

Od 31. 1. - 9. 4. 2017 probíhá v Museu Montanelli v Praze vyjímečná výstava Pavla Roučky: Mezi Askezí a extází. Díla Pavla Roučky můžete shlédnout také v naší Galerii MAXIART. Více informací na: Museum Montanelli


 

Od 9. 12. 2016 do 28. 2. 2017 máte možnost shlédnout novou expozici předvánoční výstavy v Galerii MAXIART. Otevřeno dle pracovní doby, prohlídky mimo pracovní dobu pouze po předchozí telefonické domluvě.


 

 

Galerie MAXIART vydává každoročně ke konci roku originální a limitovaný kalendář, který nemohl chybět ani na Nový rok 2017


 

Dne 28. 4. 2016 byly spustěny nové webové stránky Galerie MAXIART, na kterých mimo jiné naleznete informace o zastupovaných umělcích, ale také ukázky jejich tvorby.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veškeré uvedené informace jsou publikovány se souhlasem umělců, texty byly čerpány ze Slovníku českých a slovenských výtvarných umělců vydané Výtvarným centrem Chagall v Ostravě, rovněž s jejich písemným souhlasem. Velice děkujeme všem za poskytnuté informace, obrázky, fotografie.

 

www.galerie-maxiart.cz